Informace pro klienty

Hledáte zkušeného partnera pro obchodování na kapitálovém trhu?

Investování na světových trzích není jednoduché a je s ním spojené určité riziko, a právě proto jsme tu my. Nabízíme Vám zkušený tým analytiků, služby Vašeho osobního makléře, možnost zadávání pokynů od 9 do 22 hodin, rozmanité portfolio investičních produktů a mnoho dalšího.

Jak se stát klientem

Začít s námi investovat je velmi jednoduché. Domluvte si schůzku na naší pobočce a staňte se naším klientem.

  • Uzavření smlouvy - Kontaktujte nás telefonicky nebo emailem a domluvte si osobní schůzku buď u nás v kanceláři, nebo kdekoliv po Praze. Pokud preferujete vzdálenou formu komunikace, je možné založení účtu na dálku.
  • Vklad finančních prostředků - Na investiční účet je možné prostředky vkládat bezhotovostně, v hotovosti na pobočce, případně převést celé portfolio od jiného subjektu. 
  • Zadání pokynu - Po připsání prostředků na účet můžete začít obchodovat. Zadávání pokynů k obchodům probíhá nejčastěji telefonicky na nahrávané linky.

Poskytujeme kvalitní investiční poradenství, včetně vytvoření individuálních investičních strategií pro každého klienta. 

Snažíme se vždy maximálně vyhovět přáním a požadavkům klienta s přihlédnutím na jeho investiční profil, znalosti a zkušenosti s investováním na kapitálových trzích.